İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat
Kapat
47 ürün bulundu.

Anneye Gönderilecek Çiçekler

Anneye Gönderilecek Çiçekler

Anneler yaptığı, çocuklarını büyütürken yaptığın her şey için en iyi ve en özel anneler günü hediyesini hak eder. Dünyanın en kutsal varlıkları olan annelere, verdikleri emek ve sonsuz sevgi için ne kadar teşekkür edilse az kalır. Yılın her günü mutlu edilmeyi hak eden anneler için anneler gününde kendilerini değerli hissettirecek birbirinden güzel çiçekler gönderilebilir. Annelerin çocuklarına karşı beslediği karışıksız sevginin bedeli, hiçbir zaman sadece hediyelerle ve çiçeklerle sınırlı değildir. Bu özel günde anneler, sıcak bir sarılma ile dünyanın en mutlu annesi olabilir. Onları ne kadar sevdiğinizi dile getirmek için anneler günü benzersiz bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Özel anıları hatırlamanın ya da her an aklınıza olduğunu ifade etmenin somut bir yolu olarak sevdiğiniz insanlara taktim edeceğiniz taze çiçekler; zarif görünümü, mis kokusu ve göz alıcı renkleriyle herkesin kalbini kazanacak eşsiz hediyelerdir. Yakınlarınızın yüzünde paha biçilmez bir gülümseme oluşturacak olan bu canlı çiçekler sayesinde, sizde en az sevdikleriniz kadar gerçek mutluluğun tadına varabilirsiniz. Her insana kendini ayrıcalıklı hissettiren, kendisine verilen kıymetin fark edilmesini sağlayan birbirinden şık çiçek tasarımlarını, anneler günü gibi özel günlerde kullanabilirsiniz. Bu sayede duygularınızı en iyi şekilde yansıtan hediye çeşidini keşfederek, anneler gününde kullanmanın hazzına varabilirsiniz. Özellikle bu hayatta en değer verdiğiniz varlık olan anneleriniz için, sevginizi ifade etmenin en iyi yolu taze çiçeklerden geçer.

Anneye Gönderilecek Çiçekler

Bir çocuk dünyaya gözlerini açtığında, karşısında ilk gördüğü kişi her zaman annesidir. Anne; büyük bir emek, özveri ve şefkat duygusu ile çocuğunu büyütmek için durmadan çabalarken, büyüdüğünde çocuğundan sadece sıcak bir sevgi ve değer görmek bile onu dünyanın en mutlu insanı yapar. Doğduğumuz günden bu yana sıcacık sevgisi ve eşsiz kokusuyla varlığını hatırlatan annelere karşı beslediğiniz duyguları her fırsatta dile getirerek, onların varlığıyla mutlu olmak çok güzel bir detaydır. Bu yüzden annelere atfedilen anneler gün, annesine karşı sevgisini göstermek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Anneler günü hediyesi olarak değerlendirilebilecek olan çiçek çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir:

Lilyumlar: Bir diğer ismi zambak olarak bilinen lilyumlari en az anneler gibi narin ve zarif çiçekler olarak karşınıza çıkar. Masumiyeti ve saflığı temsil eden bu eşsiz güzellikteki çiçekleri sevgiyi en güzel şekilde ifade eder. Anneye hediye arayışına girdiğinizde, onlara lilyum göndermek çok başarılı bir seçimdir. Hem tek başına, hem de farklı çiçek çeşitlerini kullanarak aranjman haline getirilen lilyumlar, dikkat çeken benzersiz görünümü ile annenizin gönlünü bir kez daha feth etmenizi sağlar,

Güller: Güller, anlamı açık ve net bir şekilde gerçek sevginin ifadesi olarak kullanılan zamansız çiçeklerdir. Farklı renk seçenekleri ile ön plana çıkan bu zarif bitkilerin ortak noktaları ise gerçek sevgiyi yansıtmasıdır. Bazen teşekkür etmek, bazen mutluluklar dilemek, bazen de ‘’seni çok seviyorum canım annem’’ demek için güller kullanılabilir. Tutku ve romantizmin klasik simgesi haline gelen kırmızı güller; anneye hediye olarak gönderildiğinde özel bir günü hafızalara kazıyabilir. Sonsuz sevgiyi ima eden kırmızı güllerin yanı sıra temizlik ve sadeliğin simgesi olan beyaz rengi, güllerde tüm masum ve gerçek duyguları açığa çıkarır. Bununla birlikte en sıcak duyguları ifade eden sarı güller, ideal bir anneler günü çiçeği olarak kullanılabilir. Annenizin en sevdiği renkte gülleri tercih ederek, anneler gününde annenize unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz,

Orkide: Aynı anneler gibi eşsiz güzelliği olan orkideler, güzelliği ile herkesin kalbini çalmayı başarır. Her zaman asaletin, zarifliğin ve şıklığın temsilcisi olan orkidelerin anlamı ve değeri ise paha biçilemez. Herkesten ve her şeyden daha değerli olan annelere orkide hediye ederek, onu anneler gününde dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz,

Karanfiller: Karanfiller, çok uzun zamanlardan bu yana anneler gününü simgeleyen çiçekler olarak bilinir. Öyle ki bazı ülkelerde karanfiller anneler gününün temsilcisi olarak kullanılır. Bitmeyen sevgi timsali olan karanfiller arasında yer alan beyaz karanfiller, annenizin için bu özel günde çok güzel bir sürpriz olarak değerlendirilebilir. Farklı renk karanfil aranjmanları, annenize verdiğiniz değeri en şık ve özgün şekilde somutlaştırır,

Saksı çiçekleri: Anneler gününde anneniz için seçtiğiniz çiçeğin solmasını istemediğinizde, hatta aylarca ve yıllarca annenizin gözünün önünde durarak ona neşe vermesini istiyorsanız, salon çiçekleri en doğru tercih olarak dikkat çeker. Bir canlıya hayat vermeye anne olduğu ilk gün hayatını adayan anneler için saksı çiçeklerinin büyüdüğüne şahitlik etmek, en az çocuğunun büyüdüğünü görmesi kadar mutluluk vericidir. Bu yüzden her gördüğünde sizi hatırlatan ve her geçen gün güzelliği ile annenizin yaşam alanına eşsiz bir güzellik katacak olan saksı çiçekleri anneler gününde hediye edilebilir. Saksı çiçekleri arasında en sık tercih edilen seçenek ise orkidelerdir. Bunun dışında yıl içerisinde 2-3 defa açabilen ve beyaz çiçeği ile bir gelin gibi süzülmeye devam eden barış çiçeği, hava temizleyici özelliği sayesinde annenizin beğenisini kazanır. Büyüleyici kırmızı çiçekleri ile annenizin aklını başından alacak olan antoryum ise çok tutku dolu bir bitki olarak bilinir. Turuncu, kırmızı gibi çeşitli tonlarda çiçekleri ve bakımı kolay, görünüşü son derece güzel olan saksı çiçeklerini kullanarak anneler gününe kendi imzanızı atabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Çiçek Modelleri Happen Flowers’da

Yılın en önemli özel günlerinden biri olan ve sabırsızlıkla beklenen anneler günü, çocuklarını büyütürken kendi hayatından hep ödün veren annelere karşı minnet duygusunu ifade etmek için harika bir gündür. Her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olan anneleriniz için hediye etmek zor gibi gözükse bile, bu günü keyifli hale getirmek tamamen sizin elinizdedir. Manevi değeri yüksek olan bu anlamlı günde, hediyeler sayesinde annenize karşı beslediğiniz sevginizi gösterebilirsiniz.

Anneler, bir evladın hayatında yer alan en önemli varlık olduğundan olmazsa olmazdır. Anneler günü gibi özel bir günde çeşitli hediyelerle onları mutlu etmek mümkün olsa bile, anneler sadece bir çiçekle dünyanın en mutlu insanı olabilir. Hayatınızdaki en kıymetli insan olan annelerinize vereceğiniz çiçekler, güzel görünümün yanı sıra manevi bir değer yaratacaktır.

Anneniz için bu anlamlı günü taçlandıracak olan çiçeği tercih etmeden önce, firma seçimi konusunda titiz davranmanız gerekir. Bu konuda üst düzey kalite standartlarında hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Happen Flowers, işinizi kolaylaştırmak için hazırlandığımız çiçek aranjmanlarını inceleyerek karar verme sürecinizi hızlandırır. Her zevke ve her bütçeye hitap eden birbirinden uygun çiçek çeşitlerinden yapacağınız tercih, annelerinizin yüzünü güldürecek bir jest olacaktır.

Ne olursa olsun, hiçbir hediye anneleri çocuklarının ona karşı beslediği sevgisi kadar mutlu etmeyecektir. Ancak annelerini mutlu etmek söz konusu olduğunda, özel günlerde hediye almayı gereksiz bulanlar bile anneler gününe karşı bakış açısını değiştirir. Tüm dünyada yılda sadece bir kez ve aynı gün kutlanan bu özel günlerin, çok daha güzel geçmesini sağlamak annelerin mutluluğunu ikiye katlayacaktır. Canınızdan çok sevdiğiniz annenize hediye seçmek her ne kadar zor görünse bile, ona verebileceğiniz en büyük hediyenin içten bir sarılma ve sevginizi samimi duygularla ifade etmek olduğunu bilmenizde fayda vardır.

Hediyeler, anneler gününde sadece bir prosedür olarak yer aldığında, çiçekler yıllardır hediyeleşmek için alınan hediyelerin en başında yer alır. Barındırdıkları anlam ve ilgi çekici kokusu sayesinde, annelerinizi mutlu etmek için vazgeçilmez bir seçenek olarak canlı çiçekleri kullanabilirsiniz. Anneniz için sitemizden satın alacağınız rengârenk ve mis kokulu çiçeklerle, sevginizi en içte şekilde dile getirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu özel günde, anneleriniz için hazırladığımız çiçek tasarımlarını inceleyerek, Happen Flowers’den tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Anneler günü gibi çok özel bir günde, güvenilir alışveriş de son derece önemlidir. Bu konuda her zaman beklentinizi karşılayan Happen Flowers bu önemli günde olumsuz bir durum olmaması için elinden geleni yapan uzman personelleri ile rakiplerinden hep bir adım öndedir. Almak istediğiniz anneler günü çiçek konseptini belirledikten sonra, adımları takip ederek firmamızdan kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz özel anlarınıza özgün çiçek modellerinin yüksek kalitesiyle eşlik etmek olduğundan, annelerinize unutulmaz bir anneler günü çiçeği hediye etmek istediğinizde Happen Flowers web sitesinde yer alan geniş çiçek seçeneklerine göz atabilirsiniz. Happen Flowers; özel günlerde avantajlı çiçek tasarımlarıyla farkını ortaya koymaya devam eder.

Whatsapp