İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat
Kapat
41 ürün bulundu.

Özel Tasarım Çiçekler

Özel Tasarım Çiçekler

Özel tasarım çiçekler, önemli anları taçlandırmak ve zarafet katmak isteyen kişilerin ilk tercih ettiği hediye seçeneği olarak karşınıza çıkar. Buna bağlı olarak her kadın ve erkek, karşısında özenle hazırlanan tasarım çiçekleri gördüğünde dünyanın en mutlu insanı olur. Özel tasarım çiçek siparişi içerisinde yer alan birbirinden güzel çiçekler, değer verdiğiniz insanlar için içerisinde farklı anlamları barındıran hediye seçeneği olarak hafızalarda yer edinir.

Hissedilen duyguları en şeffaf haliyle ifade etmek, herkes için çok kolay olmayabilir. Bu konuda zorlanan kişiler, duyguları yansıtma konusunda başarı sergileyen rengârenk çiçekleri kullanarak, bu bitkilerin sunduğu avantajlı özelliklerden faydalanabilir. Sevgi dilini yansıtmanın en güzel yöntemi olarak kullanılan canlı çiçekler, sevdiği insanları mutlu etmek ve onların yüzünde oluşan gülümsemenin sebebi olmak isteyen kişilerin özel günlerde en büyük kurtarıcısıdır. Öyle ki karşısında kocaman bir çiçek buketini gören en sert insanların bile, kalbi kısa süre içerisinde pamuk gibi olur. Özel anlara eşlik etme konusunda başarılı olan çiçekler, özel olarak tasarlandığında benzersiz bir jeste imza atmanıza yardımcı olur. Mesafeleri anlamsız kılan bu hediye seçeneği sayesinde, dünyanın her yerinden  dilediğiniz şekilde yakınlarınızın ruhuna dokunma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Canlı çiçekler, taze kokusu ve estetik görünümü ile insan psikolojisi üzerinde çok olumlu bir etki bırakan bitkilerdir. Bu narin bitkiler bazen üzüntüyü paylaşmak ve kutlamalara imza atmak için kullanırken, bazı durumlarda ise zor zamanlar geçiren kişilere destek mesajını iletmek amacıyla tercih edilebilir. Özel günlerde kullanılacak çiçeklerin de en az günün anlamına yakışır şekilde özel tasarlanmış olması gerekir. Görsel güzelliği ile gören herkesin beğenisini kazanan taze çiçekler, rengi ve kokusu ile bir araya getirildiğinde çok özel tasarımlara dönüşür. Bu yüzden yaşam alanlarına ilgi çekici bir dokunuş yaparak, pozitif enerji kaynağı olan ve motivasyon veren çiçekler verildiği kişiye kendini çok değerli ve özel hissettirir. Günümüzde bu zarafeti temsil eden bitkilerin ayrıcalıklı özelliklerinden etkilenmeyecek insan yok denecek kadar azdır. En özel günleri taçlandırmak ve zarif kişiliğinizi ortaya koymak için sevdiklerinize karşı hissettiğiniz gerçek hisleri açığa vuran özel tasarım çiçeklerin güzelliğinden faydalanabilirsiniz.

Kutlanmayı hak eden ve hatırlanması şart olan bazı çok özel günler vardır. Mis kokulu çiçekler ise bu özel günlere imza atma konusunda başarısıyla dillere destan olmuştur. Bu sayede sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü ve anneler günü başta olmak üzere birçok özel günde taze çiçeklerin hafızalara kazınan özelliğinden faydalanılır. Sevdikleriniz için ve sizin için özel günler yaklaşırken, Happen Flowers’ın geniş çiçek yelpazesinde yer alan özel tasarı çiçeklere göz atarak, hangi çiçeği hediye etmeniz gerektiğine günler öncesinden karar vermenize gerek kalmadan tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek Çeşitleri

Taze çiçekler görsel güzelliği ve farklı renk seçenekleriyle her göreni kendine hayran bırakan hediye alternatiflerinden biridir. Özellikle güzel ve taze çiçek modellerinin yer aldığı özel tasarım çiçekler, sevdiğini insanlara bir kucak dolusu ferahlık ve estetik güzellik sunmanıza fırsat verir. Hediyeleşme şekilleri arasında tüm zamanların en fazla beğenilen seçeneği olan canlı çiçekleri tekrar keşfederek, en özel anlarınıza anlam katmak amacıyla bu bitkileri kullanabilirsiniz. Klasik bir hediye olarak bilinen çiçek buketi modelleri, doğru çiçekler kullanıldığında unutulmaz ve ilgi çeken bir hediye haline gelebilir.

Hayatın içerisinde çok önemli anlara eşlik eden mis kokulu canlı çiçekler, geniş yelpazeye sahip olan bitki dünyasında adeta olmazsa olmaz bir unsur olarak değerlendirilir. Kokusu, renkleri ve fark yaratan çeşitli tasarımlarıyla her biri farklı anlam içerisinde barındıran bu çiçekler, özel günleri güzelleştirme konusunda son derece başarılıdır. Buna bağlı olarak her çiçeğin ifade ettiği anlamı bilerek doğru seçim yapmak, en güzel özel tasarım çiçek buketini oluşturma konusunda yardımcı olur. Çiçek seçimi yaparken sadece sevdiğiniz insanları mutlu etmek amacıyla değil, özel günün anlamına uygun mesajları içeren daha etkileyici bir sürpriz oluşturmak için doğru çiçeklere yönelmek gerekir.

Birbirinden zarif çiçek modellerini içerisinde barındıran seçkin bir çiçek buket, çok özel bir hediye olarak karşı tarafa kendini özel hissettirir. Buna bağlı olarak farklı renklerin büyüsünden bu çiçekler aracılığı ile faydalanırken, diğer yandan özel günlerde size eşlik edecek benzersiz bir sürpriz yapmış olursunuz. En özel anlara taze çiçeklerin ferah dokunuşu ile özel bir dokunuş yapmak için Happen Flowers’ın taze çiçek modellerinin zarafetini kullanabilirsiniz. Özel tasarım çiçek modelleri ise şu şekilde sıralanabilir:

Gül Buketleri

Aşk ve sevginin en özel temsilcisi olarak nitelendirilen güller, görsel güzelliği ve kokusu ile çiçekler arasında fark yaratır. Sevgilinize ya da eşinize karşı içinizde beslediğiniz aşkı ve tutkuyu gülleri kullanarak ifade etmekten daha akıllıca bir yöntem yoktur. Bu yüzden mis kokulu güller, değer verdiğiniz insanları mutlu etmek için ideal bir seçimdir. İnceliği, zarafeti ve gösterişli güzelliği yansıtan güller birçok farklı renge sahiptir. Bu yüzden birbirinden farklı gül çeşitleri arasından seçim yaparken, hangi duruma hangi güllerin daha uygun olduğu konusunda dikkat etmenizde fayda vardır. Bu güzel çiçekler, kırmızı güllerden oluşan özel tasarım buketinde yer aldığında, aşkınızı en gerçek haliyle yansıtma konusunda yardımcı olacaktır,

Orkide Buketleri

Narin duruşu ile her çiçekten çok farklı bir görünüme sahip olan orkideler, uzun süre boyunca güzelliğini muhafaza edebilen ve yılda 1-2 kez açabilen çiçekler olarak bilinir. Birçok farklı türe sahip olan orkideler, doğal olarak dünyada en geniş çiçek ailesine sahip çiçek türlerinden biridir. Genellikle orkide denildiğinde ilk akla gelen beyaz orkideler olsa bile, kırmızı ve mor orkideleri kullanarak özel tasarım çiçekler oluşturmak çok kolaydır. Değer verdiğiniz birine orkide göndermek, aslında kırmızı güller kadar coşkulu duyguları yansıtmasa bile zamana ve kişiye göre orkide buketi minnet gibi güçlü duyguları yansıtabilir. Aynı zamanda masumiyet ve asalet denildiğinde dikkat çeken orkideler, özel tasarım çiçekler arasında yer aldığında her bakımdan sizi hatırlatan bir jest haline gelir. Bunun gibi karakteristik özellikleri olan bir bitkiyi özel tasarıma dâhil ederek, karşı tarafa kendini özel ve kıymetli hissettirmek sizin elinizdedir,

Lale Buketi

Laleler, günümüzde çok sevilen ve gösterişli özelliği ile ön plana çıkan bitkilerdir. Bu çiçekler özel günlerde değer verdiğiniz birine ‘’seni çok seviyorum’’ demek amacıyla kullanılabilir. Oldukça zarif bir duruşu olan bu güzel bitkiler, birçok farklı renk seçenekleriyle ortaya çıkar. Her lale türü kendi içerisinde farklı bir anlam barındırdığı için, lalelerin renklerinin çeşitli duyguları yansıtmak için kullanıldığına dair bir inanışın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu yüzden hem değer verdiğiniz insanlara hediye etmek için, hem de iç mekân dekorasyonuna şık bir dokunuş yapmak için lalelerin yer aldığı özel tasarım buketler oluşturabilirsiniz. Şık bir vazo içerisinde uzun süre boyunca aynı güzelliğini ve tazeliğini koruyabilen rengârenk laleler, özellikle yaşam alanlarınızda bulunan diğer eşyalarla uyum içerisinde olabildiğinden çok dikkat çekici bir ortam oluşturur. Aynı zamanda pozitif enerjisiyle ön plana çıkan bu bitkiyi, uzak mesafelerden bile değer verdiğiniz insanların motivasyon kaynağı olmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Karanfil Buketi

Karanfil, dayanıklı yapısı ve görsel güzelliği ile günümüzde trend olan bitkilerden birisi olarak bilinir. Romantik ve klasik bir çiçek olarak dikkat çeken karanfiller, zarif ve şık tasarımlarıyla her göreni etkisi altına alır. Özel tasarım çiçekler arasında yer alan bu çiçekler büyük bir özenle tasarlanır. Ayrıca karanfil çiçeğinin yanında bulunan diğer çiçek türleri, hem romantik hem de arkadaşça duygularla gönderilebilir. Sevgi, sadakat ve iyimserliğin temsilcisi olan bu güzel çiçekler, özel tasarım haline getirildiğinde yanına romantik bir not eklenerek unutulmaz bir jest haline gelecektir. Bu detaylar, sizin zevkinize ve karşı tarafın beklentilerine göre değişiklik gösterebilir.

Özel Tasarım Çiçek Fiyatları

Sıradan zamanlarda ya da kutlanmayı gerektiren özel durumlarda çiçek göndermek, hiç beklemediği bir anda değer verdiği insanların yüzünü güldüren çok hoş bir hediye olacaktır. Karşı tarafa beslenen sevgiyi ve verilen değeri somut hale getirmenin en zarif yöntemi olan canlı çiçekler, özel tasarım haline getirildiğinde muhteşem bir görüntü sergiler.

Geçmiş zamanlarda birine karşı beslenen sevgiyi ifade etmenin daha farklı yolları olduğu göz önünde bulundurulduğunda, canlı çiçeklerin güzelliği aynı yerini korumaya devam eder. Teknolojinin her geçen gün gelişmeye devam etmesi, farklı hizmetlerin hayatımıza girmesine neden olmuştur. Tek tıkla istenilen adrese çiçek gönderimi yapmaya fırsat sunan online çiçek siparişi ise uzak mesafeleri anlamsız hale getiren çok güzel bir hizmettir. Dolayısıyla bu hizmet sayesinde çiçek gönderimi yapmak çok daha fazla rağbet gören bir hediye seçeneği olmayı başarmıştır.

Her çiçeğin içerisinde farklı bir anlam barındırdığını bilerek en doğru seçimi yapmak, karşı tarafta hayal ettiğiniz mutluluğu yaratacaktır. Çiçek hediye ederken, karşı tarafın genel tarzını ve sevdiği çiçekleri dikkate alarak seçim yapmak gerekir. Hangi çiçeğin ne anlam ifade ettiğini bilmediğiniz durumlarda, Happen Flowers’ın alanına uzman ekibi bu konuda gerekli bilgi ve desteği vermeye hazırdır.

Çiçek sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden ve sektörde rakiplerinden öne çıkmayı başaran Happen Flowers, söz konusu çiçek gönderimi yaparken özel tasarım çiçekler oluşturmak olduğunda beklentileri karşılar. Uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesiyle sektörde farkını ortaya koyan firmamız için öncelikli olan, özgün ve modern çiçeklerle en özel anlarınıza eşlik etmektir. Sizde değer verdiğiniz insanlara, sevgi dilini zarafeti temsil ederek yansıtma konusunda başarı olan çiçekleri gönderebilirsiniz. Geniş çiçek modellerinin yer aldığı Happen Flowers, her zevke ve her bütçeye uygun çiçek aranjmanlarını sunarken, müşteri odaklı çalışma prensibiyle büyümeye ve gelişmeye devam eder. Sizde kalite ve güven odaklı çiçek siparişi oluşturmak için hemen Happen Flowers web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp