İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat
Kapat
6 ürün bulundu.

Babalar Günü Çiçekleri

Babalar Günü Çiçekleri

Babalar,bireylerin hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Babalar görünmez kahramanlardır. Evlatları için her türlü zorluğa göğüs geren bu kahramanlar,sonsuz bir teşekkürü ve sevgiyi hak etmektedir. Babalar günü ise,bu sevgiyi onlara ifade etmek için en doğru ve önemli günlerden biridir. Her yıl Haziran ayının üçüncü haftasında Pazar günü, büyük bir sevinçle kutlanan bu özel gün babaya hediye alarak onları mutlu etmek içinde muazzam günlerden biridir. Babalar gününde babalara hediye seçmek çok eğlenceli ve keyifli olmakla birlikte oldukça zor da bir iştir.

Bu noktada babanızın,zevkine ve tarzına uygun hediyeler seçmek oldukça önemlidir. Babalar günü hediyeleri için oldukça farklı seçenekler bulunmaktadır. Kişiye özel birçok alternatif bulunmakla birlikte şık kıyafetler,zarif erkek bileklikleri,mesajlı panolar, çakmak, cüzdan,tesbih,tavla seti, ayakkabı yada en önemlisi duygularınızı en samimi şekilde gösterebileceğiniz birçok farklı rengi ve türü ile çiçekler bu özel günde sizlere eşlik edecek, babalarınızın yüzünde gurur dolu bir tebessüme sebep olacaktır.

Babalar Günü Hediyesi Çiçek Çeşitleri

Babanıza olan sevginizi en derinden hissettirmek ve onlara olan minnetinizi göstermek için taze çiçekler, oldukça hoş tercihler olacaktır. Dönem dönem karşınızdaki kişiye sevginizi göstermeyebilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda çiçeklerin önemi oldukça büyüktür. Çiçekler duyguların en içten ve samimi şekilde aktarıldığı hediyelerdir.

Pelerinsiz kahramanlarınız, babalarınız için babalar gününe özel çiçekler seçerek, en sevdiklerinizden biri olan babalarınızı mutlu edebilir, aynı zamanda özel hissettirebilirsiniz. Babalar günün de babalarınıza özel seçebileceğiniz ve hoş sürprizler yapabileceğiniz çiçeklerden bazıları şunlardır;

Sukulent: Hayatınızdaki en özel ve önemli insanlardan olan babalarınız, çiçeklerin en özeli ve en güzeline layıktır. Bazen babalara karşı sevgiyi göstermek, annelere karşı gösterilen sevgi gibi kolay olmamaktadır. Bu noktada sukulentler oldukça doğru tercihler olacaktır. Sukulentler, kolay bakımları ve şık görüntüleriyle,bulundukları ortama oldukça kolay uyum sağlamaktadır. Son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bu çiçekler, babalar günü için oldukça ideal ve doğru bir tercih olacaktır.

Orkide: Orkideler farklı renkleri ve çeşitleriyle, şık seramik saksılarda babalar günü için olağanüstü tercihler arasında yer almaktadır. Bu özel ve zarif çiçekler mavi,beyaz,mor, fuşya gibi birçok farklı rengiyle,babalarınızı oldukça mutlu edecek ve önemli hissettirecektir. Babanıza onu ne kadar sevdiğinizi ve sizin gözünüzde ne kadar özel olduğunu hissettirmek için bu çiçeklerden daha doğru tercihler olmayacaktır.

Bonsai: Babalar gününde babalarını mutlu edebilmek için farklı bir bitki arayışında olanların oldukça tercih ettiği çiçekler arasında yer alan bonsailer, eşsiz görüntüleriyle de oldukça dikkat çekmektedir.Bulunduğu her ortamda farklı bir ambiyans ve atmosfer oluşturan bonsailer, babalarımızı mutlu etmekle beraber, görüntüsü sebebiyle de oldukça şaşırtabilir.

Kaktüs: Bu bitkiler oldukça önemli ve özel bitkilerdir. Bulundukları ortamın negatifini alan bu bitkiler genel olarak gölge ortamları sevdiğinden çok fazla suya da ihtiyaç duymamaktadır. Bu sebeple bakımları oldukça kolay olan bu bitkiler babalar gününde babalarınız için oldukça doğru tercihler arasında yer almaktadır.

Bambu: Eşsiz ve farklı bir görüntüye sahip olan bambular,babalar gününde babanıza göndermek için oldukça uygun bitkilerin başında gelmektedir. İnce ve şık bir vazoda babanıza göndereceğiniz bu bitkiler, ev ortamında yarattığı farklı atmosferle de tercih edilme sebebidir.

Deve Tabanı: Deve tabanları şık ve gösterişli gözükmesi sebebiyle, babalar gününde oldukça sık tercih edilmektedir. Şık bir saksıda,iç mekânlarda modern bir hava yaratan bu bitkiler babalar gününde babalarınıza sizin için ne kadar özel olduklarını hissettirmek için doğru tercihler arasında yer almaktadır.

Para Ağacı: Babalarınıza iyi bir hediye seçiminde kararsız kaldıysanız bu çiçekler,tamda size göre olacaktır. Para ağacı uzun ömürlü olmalarının yanı sıra dayanıklı ve kolay bakılabilir olmaları sebebiyle, refahı temsil etmektedir. Babalarınıza bu özel günlerinde hediye edeceğiniz bu bitki onları oldukça mutlu edecek ve özel hissettirecektir.

Starliçe Çiçeği: Asaletin ve zerafetin simgesi olan bu çiçekler, babalar günü gibi özel bir gün için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Tüm dikkatleri üzerine çeken bu çiçekler, babalarınızın yaşam alanlarında özgün tarzıyla bambaşka bir hava yaratacaktır.

Paşa Kılıcı: Bakımı kolay ve oldukça dayanıklı olan paşa kılıcı çiçekleri, bitki severler için favori çiçekler arasında yer almaktadır. Babalar gününde babalarınıza paşa kılıcı hediye etmek, bulundukları ortamın havasını temizleyerek onların daha sağlıklı bir atmosferde günlerini geçirmeleri ne yardımcı olacaktır.

Zeytin Ağacı: Zeytin ağaçları tarih boyunca barışın, kutsallığın ve saflığın temsilcisi olarak bilinmektedir. Aranızda saf ve sonsuz bir sevgi olan babalarınıza, bu minik zeytin ağaçlarından alarak onlara olan duygularınızı en doğru şekilde yansıtmış olacaksınız. Onlara oldukça mutlu edecek bu çiçekler, aynı zamanda aranızdaki bağında kuvvetlenmesini sağlayacaktır.

Çiçek Buketleri: Birçok farklı renkte ve türde çiçeklerle yapılacak şık buketler, içlerinde barındır dığı anlamlarla da babalarınız için bu özel günde oldukça şık tercihler olmakla beraber, duygularınızı en doğru şekilde ifade edebileceğiniz aranjmanlar arasında yer almaktadır.

Babaya Çiçek Gönder

Koşulsuz sevgi denince akla ilk gelen isimlerden olan baba, hayatı boyunca evlatlarına duyduğu saf ve temiz merhametle bilinir. Evlatlarının ilk kahramanı olan babalar,mutlu olmayı hak eden olağanüstü varlıklardır. Babaları mutlu etmek ve değerli hissettirmek için babalar günü oldukça doğru ve özel bir gündür. Babalar gününde onların zevkini ve tarzını yansıtan çiçekleri babanıza göndermek,onun kendisini değerli ve özel hissetmesini sağlayacaktır. Aranızdaki bağında kuvvet lenmesini sağlayacak olan bu hediyeler, duygularınızı en doğru şekilde ifade etmenize de yardımcı olacaktır.

Yapmanız gereken sizin için sonsuz bir sevgiye sahip olan babalarınıza, sevdikleri özel çiçek lerden oluşan bir hediye göndermek ve onların yüzündeki gururlu gülümsemeyi izlemek olacaktır.

Whatsapp