İstanbul İçi Aynı Gün Hızlı Teslimat
Kapat
35 ürün bulundu.

Kadınlar Günü Çiçekleri

Kadınlar Günü Çiçekleri

Canlı çiçekler, en özel günlerde tercih edilebilen ve gören herkesi güzelliği ile büyüleyen bitkiler olarak karşınıza çıkar. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi özel günlerde, değer verdiğiniz kadınları mutlu etmek için birbirinden güzel çiçek tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü; emeğin kıymetinin farkında olan tüm kadınların günü olduğu için onlara adanmıştır. Bu anlamlı günde, hem hayatınızda olduğu için onlara teşekkür etmek hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için, kadınlar gününde mis kokulu çiçekleri kullanılarak hoş bir jeste imza atabilirsiniz.

Kadınlar Günü Online Çiçek Siparişi

Kadınlar günü için çiçek seçimi yapmak, biraz daha ayrıntılı düşünmeyi gerektirir. Happen Flowers web sitesinde yer alan özgün çiçek aranjmanları, her göreni etkileyebilecek çiçek türlerindendir. Kadınlar gününün ruhuna yakışır, minneti ve sevgiyi ifade ederek hayatınızdaki kadınları mutlu etmeyi sağlayacak olan çiçek çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

Orkide: Orkideler, 8 Mart çiçekler arasında en fazla tercih edilen ve çok beğenilen çiçek çeşidi arasında yer alır. Özel günleri taçlandırma konusunda başarılı olan orkideler, asil ve tutkulu kadınlar her zaman favori çiçeğidir. Beyaz, pembe, mavi, turuncu gibi renk seçenekleriyle gönüllere girmeyi başaran orkideleri hayatınızdaki tüm kadınlar için en uygun olan kadınlar günü çiçeği seçeneklerindendir,

Lilyum: Lilyum ya da zambak ismiyle bilinen mis kokulu çiçekler, kadınlar en beğendiği asil ve saf çiçek modellerinden biridir. Mis kokusu ve dayanıklı özellikleri sayesinde zambaklar, gösterişe meraklı olmayan ancak güzelliği ve güçlü yönüyle çevresindeki insanları kendine hayran bırakan, her zaman dimdik ayakta duran kadınlar gibidir. Hayatın içerisinde verdiği mücadele ve dik duruşuyla hayran olduğunuz kadınlara bir buket zambak çiçeği hediye ederek gönlünü fethedebilirsiniz,

Kırmızı gül: Her özel günün klasik çiçeği olarak bilinen kırmızı güller, 8 Mart çiçekleri arasında en başta yerini alır. Güzelliği ve mis kokusu ile dillere destan olan bu çiçekler, başarıdan başarıya koşan kadınlar için tercih edilebilir bir seçenektir. Bununla birlikte kırmızı güllerle beraber farklı renk ve türdeki çiçeklerle tasarlanan farklı aranjmanlar kadınlar gününü kutlamak için idealdir,

Karanfil: 8 Mart Dünya Kadınlar günü çiçekleri denildiğinde ilk akla gelen çiçekler olan karanfiller pembe, kırmızı, beyaz, sarı gibi renk seçenekleriyle cesaret ve sevginin sembol çiçeğidir. Ayrıcalıklı özellikleriyle karanfiller hayata sımsıkı tutunan cesur kadınlara benzer. Bundan dolayı 8 Mart çiçekleri denildiğinde karanfiller ön plana çıkar. Bu özel gün için genel olarak beyaz ve kırmızı karanfiller tercih edilse bile, içerisinde farklı karanfil renklerinin yer aldığı şık bir aranjman kadınlar gününün anlamını yansıtacaktır,

Vazoda çiçek: Hayatınızdaki kadınları en beklenmedik anlarda mutlu etmek bir çiçeğin ışıltısı sayesinde çok kolaydır. Kendini sevdiklerine adayan tüm kadınları, zaman zaman motive etmek önemlidir. Sevdiklerinizi mutlu ve özel hissettirmenin en tatlı yollarından biri ise özgün vazo çiçeği tasarımlarıdır. Estetik bir vazo içerisinde yer alan birbirinden farklı çiçek türleri sayesinde kadın sevdiklerinizin gönlünü kazanabilirsiniz. Özellikle kadınlar gününde çok sık bir şekilde tercih edilen vazoda çiçekler, son derece şık bir görünüme sahip olduğundan ideal bir dekorasyon unsurudur. Vazoda çiçek hediye ederek, değer verdiğiniz kadının yaşam alanını canlandırabilirsiniz,

Saksı çiçekleri: Yaşam alanlarını güzelleştiren özelliği ile dikkat çeken saksı çiçekleri, kadınlar için tercih edilebilecek bir çiçek türüdür. Ayrıca kadınlara karşı beslediğiniz minnet ve sevgisini en güzel şekilde yansıtan saksı çiçekleri; bulunduğu ortama çok hoş bir hava katar. Bir canlıya hayat vermeyi seven kadınlar için, bir çiçeği büyüdüğüne çok yakından şahitlik etmek kadınlar için her zaman eşsiz bir deneyimdir. Ev ve ofis ortamında sıklıkla kullanılan bu özel çiçeklerin bakımı ise oldukça kolaydır. Saksı çiçeklerinin yaydığı pozitif enerji sayesinde kadın sevdiklerinizin yaşam enerjisini artırabilirsiniz,

Sukulent: Kadınlar günü için hangi çiçekler alınmalı sorusu, herkesi büyük bir kararsızlığa sürükler. Dünyanın en özel varlıkları olan kadınları mutlu etmenin en klasik yolu ise her zaman çiçekler olmuştur. Sevdiğiniz kadınlara kendini değerli ve özel hissettirmek için tercih edilebilecek olan diğer bir çiçek seçeneği ise sukulentlerdir. Hem klasik çiçeklerden farklı olan zarif yapısıyla sukulentler, yaşam alanlarını ve ofis ortamını benzersiz bir ortama dönüştürebilir. Bu özel çiçek türünü kullanılarak eşinizi, annenizi, kız kardeşinizi ve hayatınızdaki tüm özel kadınları mutlu edebilirsiniz.

Kadınlar Günü Çiçekleri Happen Flowers’de

Dünya kadınlar günü çiçekleri, sevdikleriniz için çok büyük bir anlam ifade eder. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadınların insan yaşamındaki yerinin öneminin bir kez daha idrak edildiği, bu yüzden tüm kadınlara teşekkür etmek için fırsat olarak değerlendirilmesi gereken bir gündür. Anneler, kız kardeşler, kız evlatlar, halalar, teyzeler ve ablalar insan hayatından çok büyük emeği olan emektarlardır. Onlara atfedilen bu özel günde, akla ilk gelen ise onlara mis kokulu çiçekler hediye etmektir.

Her an varlığı ile destek olan kadınlar, kadınlar gününde yalnız bırakılmamalıdır. Onlara bugünde teşekkür etmek için minik hediyeler ve eşsiz güzelliği olan taze çiçekler hediye etmek gerekir. Üzerine ekleyeceğiniz sevgi dolu bir not, özel bir görsel ya da komik bir karikatür ekleyerek onları dünyanın en mutlu kadını haline getirebilirsiniz.

Çiçek buketleri, özel günlerde tercih edebileceğiniz son derece seçkin bir hediye alternatifi olarak karşınıza çıkar. Mis kokulu çiçeklerin yarattığı görsel şölenden etkilenmeyecek insan yoktur. Gittiği ortama yaydığı pozitif enerji ile canlı çiçekler, kocaman bir gülümsemenin sebebi olmak için yeterlidir. Dünya Kadınlar Günü çiçekleri, kadınlara sunulan bugünde onların yüzünü güldürmek için çok iyi bir fırsattır. Bu fırsattan faydalanarak 8 Mart Kadınlar Gününe özel olarak hazırlanan çiçek aranjmanlarının avantajlarından faydalanabilirsiniz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü; emek veren tüm kadınlara adanarak, onlara verdiğiniz değeri ispat etmenin günüdür. Bu özel günde yüzlerinde oluşan kocaman gülümsemenin nedeni olmak ve tüm emekleri için onlara minnet duyduğunuzu belirtmek için, Dünya Kadınlar Günü çiçek aranjmanları arasından şık bir tercih yapabilirsiniz.

Kadınlar detaylara özen gösteren çok zarif varlıklardır. Onların bu özel günlerinde, anaç ruhunu ve merhametli yönünü yansıtacak çiçek modelini bulabilmek için biraz detaylara dikkat etmek gerekir. Ayrıntılara dikkat ederek, onlara en uygun çiçek seçimiyle hayatınızda emeği geçen tüm kadınların kalbinde size ait bir taht kurabilirsiniz.

Kadınlar günü; klişe gibi dursa bile kadınların hatırlanmaya ihtiyaç duyduğu çok özel bir gündür. Emeklerinin fark edildiğini bilmek, kadınların ruhuna çok iyi gelirken, hayatınızda yeri olan tüm kadınlara onları sevdiğinizi mis kokulu çiçekler aracılığı ile ispat edebilirsiniz. Bu aslında hem çok estetik hem de çok kolay bir hediye seçeneği olacaktır.

Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli bazı detaylar vardır. Bu detaylarından en başında ise firma seçimi gelir. Firma seçiminde kaliteye öncelik vermek, sevdiklerinize karşı kadınlar günü gibi özel günlerde mahcup olmanın önüne geçer. Bilinmeyen bir firmadan çiçek sipariş etmek sevdiklerinize karşı beslediğiniz samimi hisleri hayal ettiğiniz şekilde yansıtmanın önüne geçer.

Happen Flowers; söz konusu özel günlerde sevdiklerinize yakışır bir hediye tasarlamak olduğunda, özgün çiçek aranjmanları ile dikkat çeken bir firmadır. Çok uzun süredir çiçek sektöründe verdiği nitelikli hizmet sayesinde rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başaran firmamızın çalışma prensibi, özel anlarınıza eşlik ederken kaliteden ödün vermemektir. Geniş çiçek seçeneklerinin yer aldığı Happen Flowers web sitesinde her zevke ve her kesime hitap eden farklı çiçek çeşitlerini bir arada bulmak çok kolaydır. Kadınlar günü gibi sevginizi bir çiçeğin gölgesinde sunmanız gereken günlerde, Happen Flowers web sitesine göz atabilir, aynı gün teslimat özelliği ile en değer verdiğiniz insanların yüzünde oluşan kocaman gülümsemenin sebebi olabilirsiniz. Özel günlerde Happen Flowers kalitesini deneyimlemek, artık bir tık uzağınızda.

Whatsapp